GEBOUW KERKZIJDE te LEIDSCHENDAM
DE MODELWONING IS ELKE WOENSDAG VAN 16.00 TOT 17.00 UUR EN ELKE ZATERDAG VAN 11.00 TOT 13.00 UUR TE BEZICHTIGEN! Modelwoning is gelegen in gebouw Damsigt, ingang hoek Damlaan/Damplein, t.o. eetcafé De Heerlijkheid.
De afbouw is in volle gang en de oplevering staat gepland voor begin 2012.
Wonen, werken, winkelen en recreëren in het centrum van Leidschendam.
Leidschendam krijgt het centrum waar het recht op heeft. Een centrum dat bruist, dat levendig gezellig is. Een centrum dat werken, recreëren en genieten combineert zoals je dat van een stadshart mag verwachten. En, bovenal …. een centrum waar het goed wonen is.
Het oude centrum ondergaat een metamorfose. Het vernieuwde Damplein gaat hierin een belangrijke functie vervullen. Samen met de Sluiskant wordt het de hotspot van het nieuwe centrum.
Boven de winkels en gezellige terrasjes wordt een grote verscheidenheid aan koopappartementen gerealiseerd. De appartementen variëren in grootte van 80m² tot maar liefst 316m². Er zijn riante twee, drie en vierkamer-appartementen en exclusieve penthouses. Nagenoeg alle appartementen hebben een buitenruimte en alle bewoners hebben de beschikking over een privé-parkeerplaats in de openbare parkeergarage onder het plein. Aan de Sluiskant worden drie panden herbouwd en twee panden gerestaureerd.
Gezelligheid en intimiteit kenmerken het nieuwe Damplein dat alleen nog voor voetgangers toegankelijk is. Het plein wordt gevormd door bebouwing aan de Sluiskant, de Plaspoelstraat, de Damlaan en de Damstraat.
Indeling appartement bnr. 9 (gebruiksoppervlakte ca. 80m²):
Trap/lift naar 1e etage: entree, gang, toilet met fontein, living met halfopen keuken ca. 35.6m² met schuifpui naar serre. Berging met opstelplaatsvoor wasmachine, slaapkamer I ca. 11.2m², slaapkamer II ca. 7.7m², badkamer met vaste wastafel.
Gebouw Kerkzijde:
Dit gebouw wordt ontsloten vanaf de Damstraat en wordt op de hoek met de Sluiskant begrensd door het daar te restaureren en te reconstueren deel, kenmerkend voor dit traditioneel vormgegeven gebouw zijn de klassieke raampartijen met modern comfort. Het gebouw krijgt slechts twee tot drie verdiepingen.
Kenmerken voor dit gebouw zijn:
- 6 appartementen waarvan 2 topappartementen met zolderverdieping en dakterras
- verschillende typen 2-, 3- en 4-kamerwoningen
- Woonoppervlakte van circa 80-112m².
- Prijzen van circa € 229.850,= tot € 345.850,= v.o.n.
- De afbouw is in volle gang en de oplevering staat gepland voor begin 2012.
Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in.
Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Haaglanden vindt u op Funda.