GEBOUW DAMSIGT te LEIDSCHENDAM
DE MODELWONING IS ELKE WOENSDAG VAN 16.00 TOT 17.00 UUR EN ELKE ZATERDAG VAN 11.00 TOT 13.00 UUR TE BEZICHTIGEN! Modelwoning is gelegen in gebouw Damsigt, ingang hoek Damlaan/Damplein, t.o. eetcafé De Heerlijkheid.
De afbouw is in volle gang en de oplevering staat gepland voor begin 2012.
Wonen, werken, winkelen en recreëren in het centrum van Leidschendam.
Leidschendam krijgt het centrum waar het recht op heeft. Een centrum dat bruist, dat levendig gezellig is. Een centrum dat werken, recreëren en genieten combineert zoals je dat van een stadshart mag verwachten. En, bovenal …. een centrum waar het goed wonen is.
Het oude centrum ondergaat een metamorfose. Het vernieuwde Damplein gaat hierin een belangrijke functie vervullen. Samen met de Sluiskant wordt het de hotspot van het nieuwe centrum.
Boven de winkels en gezellige terrasjes wordt een grote verscheidenheid aan koopappartementen gerealiseerd. De appartementen variëren in grootte van 80m² tot maar liefst 316m². Er zijn riante twee, drie en vierkamer-appartementen en exclusieve penthouses. Nagenoeg alle appartementen hebben een buitenruimte en alle bewoners hebben de beschikking over een privé-parkeerplaats in de openbare parkeergarage onder het plein. Aan de Sluiskant worden drie panden herbouwd en twee panden gerestaureerd.
Gezelligheid en intimiteit kenmerken het nieuwe Damplein dat alleen nog voor voetgangers toegankelijk is. Het plein wordt gevormd door bebouwing aan de Sluiskant, de Plaspoelstraat, de Damlaan en de Damstraat.
Indeling bouwnummer 57 (gebruiksoppervlakte ca. 122m²):
Trap/lift naar 1e etage: entree, hal, toilet met fontein, berging met opstelplaats voor wasmachine en droger, royale woonkamer ca. 56.2m² met halfopen keuken en dubbele openslaande deuren naar balkon ca. 6.3m² op zuidwesten. Het slaapgedeelte ligt aan een aparte gang: slaapkamer I ca. 20.9m², slaapkamer II 19.6m² en badkamer met ligbad en vaste wastafel.
Gebouw Damsigt:
Dit appartementengebouw ligt aan de Damstraat en Damlaan en bestaat uit 3 delen. Het uit donker rode baksteen opgetrokken gedeelte is een typisch '30 jaren ontwerp, het middengedeelte is een modern klassiek deel met grote raampartijen en verticale geleding, het derde deel heeft veranda-achtige uitbouwen en heeft een romantische klassieke sfeer.
Kenmerken van dit gebouw Damsigt:
- 12 appartementen en 1 maisonnette
- 6 verschillende typen 3-4-5 kamerappartementen
- Woonoppervlakte van circa 125 m² tot 360 m²
- Prijzen van circa € 342.850,= tot € 975.800,= v.o.n.
- De afbouw is in volle gang en de oplevering staat gepland voor begin 2012
Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in.
Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Haaglanden vindt u op Funda.